neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 207 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ AΓΑΠΗΤΟΙ NEOFORUM-ΙΤΕΣ???
800 ΜΟΝΑΔΕΣ? 22%  22%  [ 5 ]
700 ΜΟΝΑΔΕΣ? 9%  9%  [ 2 ]
600 ΜΟΝΑΔΕΣ? 26%  26%  [ 6 ]
500 ΜΟΝΑΔΕΣ? 4%  4%  [ 1 ]
ΚΑΤΩ ΑΠΟ 500 ΜΟΝΑΔΕΣ? 39%  39%  [ 9 ]
Σύνολο ψήφων : 23
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 7:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Ιούλ 02, 2010 11:49 am
Δημοσιεύσεις: 2035
Τοποθεσία: Παιανία
ΧΑΜΟΣ!!!!Ο ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΛΕΕΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ 500 ΜΟΝΑΔΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ Η ΠΟΡΕΙΑ ΛΕΕΙ!!!


ΥΓ:ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΜΕ ΤΟ NICK ''ΙΑΝΟΣ''!!! :lol: :lol: :lol:


Συνημμένα:
LEO!!.jpg
LEO!!.jpg [ 184.3 KiB | 4373 προβολές ]

_________________
Psi+ εν εξελίξει-Το νου σας...
Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 8:13 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 7:43 pm
Δημοσιεύσεις: 48
Σταυρο ο μαρινης εχει ριξει το γαντι στο capital και σε περιμενει να το σηκωσεις. ξερεις εσυ. οπως παλια να του δωσεις και τον κωδικο να στα ελενχει. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχααχ οσο για τον Βωβο ασε με εμενα να κλαιω χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
Το να χασεις σε χρονο μηδεν το κεφαλαιο σου και κατοπιν να μας το παιζεις και ξερωλας παει παρα μα παρα πολυ.
βεβαια ο χαμενος μια ζωη χαμενος θα ειναι και θελει να χανουν και οι αλλοι για παρεα.

τι εγινε εσυ απο οσο νομιζα δεν θα εγραφες εδω στο φασιστικο site --------εχω το μυνημα attached για να σου φρεσκαρω την μνημη.
οπως ενδεχομενως εχεις καταλαβει δεν γραφω χωρις λογο ουτε εδω ουτε πουθενα αντιθετως με σενα που περνεις σβαρνα και γραφεις οτι βλακεια σου κατεβει - με κεφαλαια και με οσο ποιο μεγαλα γραματα μπορεις. μαλλον θελεις να σου δωσουν προσοχη μαλλον θελεις να σου πουν μπραβο --------μπραβο Σταυρο Αξιος -----αντε και καλα κερδη αυτο μονο σουμενει ακομη

α και χωρισ παρεξηγηση οτι λεω εστι σταυρο........


http://WWW.NEOFORUM.GR-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΧΑΑ!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ...ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ http://WWW.NEOFORUM.GR ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΜΙΑ ΑΚΡΩΣ ΦΑΣΙΣΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΑΝ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΕΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΙΣΘΗΜΑ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ....
ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΛΕΩΤΣΑΚΟ ΜΕΣΩ E-MAILS ΚΑΙ ΠΑΡΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ,ΜΕΤΑ ΚΑTΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ ΤΟΥ.

ΕΤΕ,Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ,ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΑΓΡΙΑ ΣΤΑ 3 ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ....
ΕΥΡΩΟΜΟΛΟΓΟ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΜΕΡΚΕΛ-ΣΑΡΚΟΖΙ ΗΞΕΙΣ ΑΦΙΞΕΙΣ....
ΤΡΕΛΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟ ΧΑΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΒΡΗ???

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑ BAN ΑΠΟ NEOFORUM!!!!!

ΧΡΗΣΤΑΚΗ 666 ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΜΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΣ!!

AΛΛA MHN ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ!

ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΕΙΚΤΗΣ ΧΑ???
ΕΥΡΩΔΟΛΛΑΡΙΟ?
DOW???
ΑΝΕΚ???
ΑΤΕ???
ΤΤ???
ΕΤΕ???

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΛΑ???


ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥ http://WWW.NEOFORUM.GR
KAI EXOYN ΠΗΞΕΙ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!!!!!!
Edited by: Stavros
Αυγ-16-11 22:06:47


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 8:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Ιούλ 02, 2010 11:49 am
Δημοσιεύσεις: 2035
Τοποθεσία: Παιανία
ΧΑΧΑΧΑ!!!ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ-ΑΦΟΥ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ!!!!
ΜΗΝ ΣΚΑΣ-ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΥΤΟ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΡΕ ΕΞΥΠΑΝΑΚΙΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ???

6.000 ΕΧΑΣΑ ΜΟΝΟ!!!
ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΣΤΑΡΩ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΩΒΟ???
ΠΙΟ ΜΕΤΑ!



ΕΣΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΜΟΡΑΝΟΥΣ!!!!ΕΞΑΥΛΩΘΗΚΕΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!


_________________
Psi+ εν εξελίξει-Το νου σας...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 8:48 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 7:43 pm
Δημοσιεύσεις: 48
ρε θα μου πεις εσυ για την τσεπη μου? η να σου πω εγω? νομιζεις οτι ειμαι κουρεας ? των 10-20 χιλιαδων?


εισαι βλακας τελικα

νομιζα πως ησουν ανθρωπος αλλα εσυ εισαι μαιμουνι
γραφε οτι θες νομιζω ολοι εδω ξερουν τι εισαι κανε ενα γκαλοπ για πλακα να δεις τι νομιζουν για σενα

λιγα με την παρτη μου

πες οτι θες τωρα και τα λεμε εξυπνε

μην ξεχασεις το γκαλον με θεμα ειμαι βλακας η οχι και να απαντησουν οι γνωστοι / φιλοι / γκουρου

γεια σου


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 10:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Ιούλ 02, 2010 11:49 am
Δημοσιεύσεις: 2035
Τοποθεσία: Παιανία
_speculator_ έγραψε:
Δεν μου λες Σταύρο εσένα πως πήγε η χασούρα σήμερα καλά? Να είσαι καλά που βοήθησες και εσύ με ότι μπορούσες στον βωβό και να είσαι καλά για ότι δίνεις και για το ευρώ. Δεν μου λες εσύ που έμαθες από χρηματιστήρια? Κουρεύοντας? Και με ποιο δικαίωμα λες ηλιθίους όσους επενδύουν στο βωβό μακροπρόθεσμα ρε άσχετε? Επειδή δεν στο είπαν οι συμβουλάτορες σου?


_speculator_ έγραψε:
ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ-ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ 80%! Έχει προεξοφληθεί αυτό από τα 30-20 ευρώ που είχε η μετοχή στα 2.2-2-5 που είναι τώρα. Λόγο του ΣΤΕ και των συριζεων με τους κορμοράνους και τις παπαριες που λεγανε τα 131 λαμογια άντε στην χειροτερη να παει 1,50? Με 1 δις ακίνητα και 750 εκατομμύρια χρέη 7,5 ευρω είναι η καθαρή θέση της μετοχής αν τα πουλήσει όλα συν την αποζημίωση που θα πάρει από τον δήμο μιας και έχει φτιάξει το 70% του έργου με ψήφιση από το 70 της βουλής των λαμογιων


_speculator_ έγραψε:
Δεν εγκαταλείπουμε το πρότζεκτ, θωρακίζουμε τα νόμιμα δικαιώματά μας".


_speculator_ έγραψε:
Το ότι είναι χαρτί τζόγου πλέον το ξέρω αν θέλεις να μου πεις αυτό αλλά τώρα οι πιθανότητες είναι με το μέρος του βωβού. Έτσι ελπίζω τουλάχιστον. Το 200-300% το έχει ξαναδώσει πριν 2 χρόνια όσοι την παρακολουθούν το ξέρουν.


_speculator_ έγραψε:
ειμαι πιστος στον βωβο και θα ηθελα μια γνωμη αν θελεις σημερα που εχουμε εξελιξεις
Μ.ο περιπου 2,20-2.40 με αγορες απο τα 4 εως 1,80


φιλικα και καλα κερδη σε ολους


_speculator_ έγραψε:
μερικες φορες η σιωπη και η υπομονη ειναι χρυσος
ξαναγορασε τωρα για 3 φορα? και ευχομαι να σου κατσει.

υ.γ διαβαζα και τα μηνυματα σου στο capital μπες τωρα και γραψε οτι ειχες αδικο οπως ειπες οτι θα εκανες

βωβος τριπλος συντομα για οσους εχουν και ειχαν απο 1,8 - 3




ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΧΩΝΑ ΣΤΟ ΝΕΟΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΙΜΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ???
ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ ΤΟΤΕ,ΔΙΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΟΜΕΡΩΣ!

ΒΡΕ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ,ΤΟΤΕ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΑΝ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ, ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ BAN TO ΕΙΧΑΝ AΡΕΙ!
ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΕΩΤΣΑΚΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ?ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ!ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ.


ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΧΑΣΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΩΒΟ ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΤΟ...
ΔΕΣ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ!!!

ΠΟΣΑ ΧΑΝΕΙΣ ΡΕ????ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΥΤΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....
100.000 ΕΥΡΩ???

_________________
Psi+ εν εξελίξει-Το νου σας...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 11:29 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 7:43 pm
Δημοσιεύσεις: 48
βλεπω ειχες homework να κανεις......... εισαι γελοιος
βαλε και τις ημερομηνιες που τα εγραφα αυτα και δες και ποσο ειχε τοτε ο Βωβος και τα ξαναλεμε.
Α αν θες να ψαξεις ειχα γραψει για ΕΤΕ κατι στα 30 αλλα δεν παει να πει οτι τις εχω ακομη γιατι τις ειχα πουλησει στα 33. τελοπαντων γραψε οτι θες ρε δεν ασχολουμε πλεον με την παρτη σου δεν υπαρχει λογος. εισαι κολυμενος σαν ανθρωπος και οτι και να λεμε δεν εχει νοημα. ο μονος λογος που εγραψα ειναι γιατι το προκαλεσες ο ιδιος και γενικως δεν μπορουσα οποτε αγοιγα το site να βλεπω μονο τις μαλακιες σου και παντα τα ιδια και τα ιδια και παντου και ειπα να σου φρεσκαρω λιγο το μυαλο μπας και ξεκωλησει. μηπως παιζεις role play με τον Λεωτσακο? και οτι δεν γραφει αυτος το γραφεις εσυ γιαυτον?. ανταλλασετε και εμαιλς? μην ξεχασεις να του πεις να σου πει να μας πεις ποτε να μπουμε και που ΟΚ?

ΥΓ. ρωτας να σου πω την χασουρα μου στο αυτακι? μονο οταν θα σου φιλαω την πλατη θα σου πω. φιλακια.
υγ2 μη ξεχασεις το γκαλοπ (Ειμαι βλακας τελικα ή οχι ψηφηστε) και κερδιστε.
υγ3 βγαλε επιτελους την φωτο που εχεις και βαλε την παλια απο την πολυημερη ξερεις εσυ αυτη που αγναντεβες τις 3000 μοναδες και αγοραζες να βλεπουμε την φατσα σου κ να γελαμε στα κατω μεχρι τις 500 because ma man is a long way down......stavroleotsakos speaking

γεια σου ρε τυρι και τι τυρι γραβιερα.
last but not least εχεις μπερδεψει τις πουτσες με τις βουρτσες


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 12:48 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Ιούλ 02, 2010 11:49 am
Δημοσιεύσεις: 2035
Τοποθεσία: Παιανία
ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ:ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΔΙΨΗΦΙΟ ΒΩΒΟ,ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΡΕΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ 200.000 ΕΥΡΩ ΚΕΦΑΛΑΙΟ (ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΙΔΟ...!!!),ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ Ψ*** ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!!!!!

_speculator_ έγραψε:
ειμαι πιστος στον βωβο και θα ηθελα μια γνωμη αν θελεις σημερα που εχουμε εξελιξεις
Μ.ο περιπου 2,20-2.40 με αγορες απο τα 4 εως 1,80
φιλικα και καλα κερδη σε ολους



ΑΣΤΟ ΜΑΓΚΑΚΟ...Η ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΡΑΓΚΑ...!!! ;)

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΤΑ ΕΙΣΑΙ ,ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!ΚΑΝΕΙ ΤΖΙΖ!!!!

ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME ΣΟΥ??

ΚΑΝΤΟ : XASOURATOR!!!!

XAXAXAXAXAXAXA!!!

ANTE ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΩΒΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 0.30!!!ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ!ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΙ ΔΙΨΗΦΙΟ ΒΩΒΟ!!!
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΛΕΠΙ!ΟΥΤΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ!

ΕΜΕΙΣ 1 ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ:ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΩΒΟ!ΔIΚΑΙΩΘΗΚΑ??ΝΑΙ Η ΟΧΙ?ΤΙ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΤΩΡΑ???

ΜΕΣΟ ΟΡΟ 2.30 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΣΕΙΣ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΧΩΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ ΣΟΥ!ΑΠΛΑ!

ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝΙΖΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΑ!ΒΛΑΚΑΚΟ!!

ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ''EΠΕΝΔΥΤΗΣ'',ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΣΥΓΧΕΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ! :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

YΓ:KAΛA ΡE,ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΜΟΛΟΓΑ ΧΑΝΕΙΣ???
ΑΥΤΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΛΥΠΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ??
ΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΑΝΤΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΤΑΧΘΕΙΣ ΣΤΟ PSI???ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ???
ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ ΑΤΟΜΑΚΙ!!!

_________________
Psi+ εν εξελίξει-Το νου σας...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 2:44 am 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 11:31 pm
Δημοσιεύσεις: 2001
STAVROS7 DISABLED ΜΕΧΡΙ 30/11/2011


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 9:27 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Ιουν 12, 2011 11:13 am
Δημοσιεύσεις: 1446
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ?
15ΧΡΟΝΑ ΡΕ ΕΙΣΤΕ?
ΔΕΝ ΤΟΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ
ΤΟ ΧΑΑ ΕΙΝΑΙΣ Ε ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΧΑΜΗΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙΧ ΑΝΟΥΝ ΟΣΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Η ΚΑΥΧΙΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ...........ΕΣ!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΞΥΛΟ ΕΝ ΟΨΕΙ & ΜΕΤΑ Η ΝΗΝΕΜΙΑ....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 10:25 am 
Χωρίς σύνδεση
Επώνυμος Χρήστης
Επώνυμος Χρήστης
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 10:14 pm
Δημοσιεύσεις: 821
@ADMIN, ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ SPECULATOR ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ FORUM ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ?
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ?
ΜΟΝΟ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΤΑΙΕΙ?

_________________
Δεν υπάρχουν εύκολα ή δύσκολα, υπάρχουν πράγματα γνωστά ή άγνωστα.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 207 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr