neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 104 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 11:56 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
καλημέρα σε όλους

όσοι έχετε γνωστούς στη Δράμα,ρωτήστε τι έγινε χθες...

σήμερα στη Χαλκιδική ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ στο τόξο Ηράκλειας-Φλωγητών λόγω νεκρών ζώων που εκβράτηκαν στη θάλασσα από φράγμα που έσπασε χθες...


ξεφτήλες πολιτικοί,πείτε επιτέλους ΟΧΙ στους ψεκασμούς...

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 12:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
...καλά ,για το τι ψέκασμα σήμερα πάνω από Σίνδο,δεν το σηζητώ...

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 12:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
στο δε ΧΑΑ ,το ξύλο συνεχίζεται...

ΜΙΓ,ΟΠΑΠ,ΕΤΕ,ΟΤΕ,ΠΕΙΡ,ΔΕΗ...

ΜΟΗ ,ΕΛΠΕ κρατιούνται...

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 12:29 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 7:00 pm
Δημοσιεύσεις: 2497
να ποστάρω στο καπακι 2 ανακοινώσεις της ΣΑΤΟ

Παράθεση:

SATO: Απόφαση για αγορά ιδίων μετοχών
Δημοσιεύθηκε: 18:53 - 30/06/09


Tη μη διανομή μερίσματος για τη χρήση 2008 αλλά και την αγορά ιδίων μετοχών σε ποσοστό έως 8,4%, αποφάισσε μεταξύ άλλων η ετήσια Γ.Σ. της Sato που συνήλθε σήμερα 30 Ιουνίου με απαρτία 56,52%.

Αναλυτικότερα, η Γενική Συνέλευση ενέκρινε την απόκτηση ιδίων μετοχών, έως 2.359.400 μετοχές, ήτοι ποσοστό 8,4 %. Οι αγορές δύνανται να διενεργηθούν με κατώτερη τιμή τα 0,40 ευρώ και ανώτερη τα 5 ευρώ. Το χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο δύνανται να διενεργηθούν οι αγορές ανέρχεται σε είκοσι τέσσερις (24) μήνες, ήτοι μέχρι και 29-6-2011.

Η Γενική Συνέλευση αποφάσισε τον ορισμό τριμελούς Επιτροπής Ελέγχου, η οποία θα απαρτίζεται από τα μη εκτελεστικά μέλη του Δ.Σ. κ.κ. Κωνσταντίνο Καρακώστα, Κωνσταντίνο Βαμβακόπουλο και κα Χριστίνα Παπανικολοπούλου.

Τέλος, η Γενική Συνέλευση αποφάσισε τη μεταφορά της έδρας της Εταιρείας στο δήμο Ελευσίνας Αττικής και την αντίστοιχη τροποποίηση του άρθρου 2 του Καταστατικού.


ΚΑΙ

Παράθεση:
εταιρεία SATO γνωστοποιεί, ότι προτίθεται, εντός του χρονικού διαστήματος από 13/7/2009 έως 27/11/2009, να προβεί σε πώληση, μέσω του ΧΑ, του συνόλου των 446.218 ιδίων μετοχών της, οι οποίες αντιπροσωπεύουν ποσοστό 1,6% του καταβεβλημένου σήμερα μετοχικού κεφαλαίου της, με κατώτερη τιμή πώλησης τα 0,40 ευρώ ανά μετοχή.

Η πώληση των εν λόγω μετοχών θα πραγματοποιηθεί διότι επίκειται η συμπλήρωση τριετίας από την ημερομηνία απόκτησής τους.

_________________
Groing Old is more than a than a bad habit which a busy person has no time to form


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Lestat,SATO ή κάτω; :D

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:43 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 7:00 pm
Δημοσιεύσεις: 2497
Φίλε Σωτήρη θεωρώ οτι υπό τις σωστές συνθηκες και αν βάλει ΜΥΑΛΟ ο βασικός μέτοχος θα την δεις και 4 φορές πιο πάνω από τώρα
πιο κάτω δεν έχει, αν ξαναπαει εκει που ήταν πριν 5 μηνες πιο κατω ειναι μονο η επιτήρηση

θα το παιξω το στοιχημα παντως εγώ εκει

_________________
Groing Old is more than a than a bad habit which a busy person has no time to form


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:45 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
US real estate markets poised for deep dive

Commercial real estate markets in many parts of the world are falling and in the United States, things are poised for a deep and lingering dive.

Commercial real estate markets around the globe are facing debt repayment issues, declining values, and deteriorating rents and occupancies in different combinations. Prices are resetting lower at different speeds and magnitudes country by country.

Mr Jacques Gordon global strategist and head of Research for LaSalle Investment Management told the Reuters Real Estate Summit that "I have never seen the sector get so tied up in knots as it is right now."

Mr Gordon said that "The UK is way out ahead. We do not see the US teed up to be the number two in the re pricing process. We are seeing Australia, even signs of Japan and Germany out ahead in terms of re pricing."

According to research firm Real Capital Analytics, commercial real estate sales worldwide in the second quarter are expected to be off 67% from a year earlier, with US volume down by 83%.

http://www.reuters.com

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 9:54 pm
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Lestat έγραψε:
Φίλε Σωτήρη θεωρώ οτι υπό τις σωστές συνθηκες και αν βάλει ΜΥΑΛΟ ο βασικός μέτοχος θα την δεις και 4 φορές πιο πάνω από τώρα
πιο κάτω δεν έχει, αν ξαναπαει εκει που ήταν πριν 5 μηνες πιο κατω ειναι μονο η επιτήρηση

θα το παιξω το στοιχημα παντως εγώ εκει



καλά κρατάει...

_________________
...η νέα τάξη διαλύει κράτη με εμφυλίους και πλαστά "γεγονότα" -διώχνω το μίσος για το διπλανό μου-αγαπώ την πατρίδα μου...

http://s3.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Njk5MzY=


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 5:01 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2009 3:05 pm
Δημοσιεύσεις: 420
...


Τελευταία επεξεργασία από negentropist και Παρ Αύγ 14, 2009 10:50 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιούλ 11, 2009 1:29 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Απρ 26, 2009 12:52 am
Δημοσιεύσεις: 216
http://www.epicurus2day.gr/index.php/banks/164-h-


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 104 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 128 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr