neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 231 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΣΑΓΔ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 03, 2009 1:03 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2009 11:43 am
Δημοσιεύσεις: 66
se eyxaristw efh,loipon blepw xereis polla panw sto metastock,Qa se rwthsw kati kai ama xereis thn apanthsh me eswses,exw bgalei kapoioa systhmata sto 6.52,katebasa to 10 kai prospaQhsa na ta balw ekei,kai den ta deixnei opws sto 6.52,sthn ousia einai axrhsta ekei, Sto.6.52 exw kanei 2-3 fakelous me 300 grafhmata kai gia na ta dw kaQe fora ta kleinw me to x tou kaQe grafhmatos. Qelw na ta kleisw kai ta kleinw 1 pros 1 kati pou einai poly kourastiko kai me pairnei wres.Sto allo to metastock pataw to x epanw pou kleinoun oles oi metoxes kai apla exw to pontiki sto nai otan me rwtaei kai blepw ta grafhmata 1-1 grhgora kleinontas ta de pedeyomai me kaQe grafhma xexwrista,sto palio to metastock an pathsw to x epanw sthn koryfh mou deixnei mono to prwto grafhma oso me rwtaei an Qelw na ta kleisw kai etsi den mporw na ta dw kai anagazomai na ta kleinw 1 pros 1,to problhma mou einai oti ola ta systhmata ta exw sto 6.52 opote to 10 mou einai axrhsto ,ektos twn intraday,alla sto 10 pou Qa ta blepa se 5 lepta de mporw na ta dw,sto 6.52ta blepw se 2 wres,opou kai na rwthsa sto metastock.gr,sthn profile den xeran na mou apanthsoun,xereis mhpws kati na me bohQhseis,an paw se texniko Qa mou brei kapoia lysh,mhpws einai problhma tou kaQe pc ,epeidh einai diaforetika,kai ta 2 xp windows exoun,yparxei pisteyeis kapoia lysh,sthn ousia Qa eimai anagasmenos na exw kai ta 2 metastock kai na plhrwnw dedomena kai gia ta 2 kompiouters,ayto de me apasxolei idiaitera alla pws Qa glitwsw apo thn talaipwria tou na kleinw kaQe grafhma xexwrista sorry an se kourasa


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΣΑΓΔ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 03, 2009 8:03 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 11:44 pm
Δημοσιεύσεις: 436
karo έγραψε:
se eyxaristw efh,loipon blepw xereis polla panw sto metastock,Qa se rwthsw kati kai ama xereis thn apanthsh me eswses,exw bgalei kapoioa systhmata sto 6.52,katebasa to 10 kai prospaQhsa na ta balw ekei,kai den ta deixnei opws sto 6.52,sthn ousia einai axrhsta ekei, Sto.6.52 exw kanei 2-3 fakelous me 300 grafhmata kai gia na ta dw kaQe fora ta kleinw me to x tou kaQe grafhmatos. Qelw na ta kleisw kai ta kleinw 1 pros 1 kati pou einai poly kourastiko kai me pairnei wres.Sto allo to metastock pataw to x epanw pou kleinoun oles oi metoxes kai apla exw to pontiki sto nai otan me rwtaei kai blepw ta grafhmata 1-1 grhgora kleinontas ta de pedeyomai me kaQe grafhma xexwrista,sto palio to metastock an pathsw to x epanw sthn koryfh mou deixnei mono to prwto grafhma oso me rwtaei an Qelw na ta kleisw kai etsi den mporw na ta dw kai anagazomai na ta kleinw 1 pros 1,to problhma mou einai oti ola ta systhmata ta exw sto 6.52 opote to 10 mou einai axrhsto ,ektos twn intraday,alla sto 10 pou Qa ta blepa se 5 lepta de mporw na ta dw,sto 6.52ta blepw se 2 wres,opou kai na rwthsa sto metastock.gr,sthn profile den xeran na mou apanthsoun,xereis mhpws kati na me bohQhseis,an paw se texniko Qa mou brei kapoia lysh,mhpws einai problhma tou kaQe pc ,epeidh einai diaforetika,kai ta 2 xp windows exoun,yparxei pisteyeis kapoia lysh,sthn ousia Qa eimai anagasmenos na exw kai ta 2 metastock kai na plhrwnw dedomena kai gia ta 2 kompiouters,ayto de me apasxolei idiaitera alla pws Qa glitwsw apo thn talaipwria tou na kleinw kaQe grafhma xexwrista sorry an se kourasa


Καλημέρα karo.
Πρώτα απ΄όλα θα σε παρακαλούσα αν είναι δυνατόν ( που είναι ) να γράφεις στα Ελληνικά και όχι στα greeklish, γιατί κουράζουν.

Όταν γράφεις συστήματα τί εννοείς; charts ή tools (expert advisor, indicator builder, system tester, the explorer);
Αν tools, τότε από το organizer του καθενός κάνεις εισαγωγή τις δικές σου φόρμουλες.
Αν δεν μπορείς να τις δεις στο ms 10, τότε θα χρειασθεί να τροποποιήσεις κάθε φόρμουλα ξεχωριστά. ΣΥΝΗΘΩΣ σε αυτές τις περιπτώσεις ένα κόμμα ή μία τελεία, ή ένα κενό ή μία αγκύλη ή ένα πρόσθετο γράμμα ή αριθμός που ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ, κάνει την διαφορά.
Για να βρεις ποιο είναι, προσπάθησε να ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ την ΙΔΙΑ ΑΠΛΗ φόρμουλα που δημιούργησες στο ms 6.52, από το ms 10. Η ΔΙΑΦΟΡΑ τους θα αποτελεί και την λύση του προβλήματός σου, μόνο που θα πρέπει να εισάγεις σε αυτή την περίπτωση ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ και φυσικά ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ όλες τις φόρμουλες σου, αλλάζοντας ή προσθέτοντας κάθε φορά το σημείο της διαφοράς των δύο εκδόσεων που μόλις ανακάλυψες.
Αν charts, θα πρέπει να τα ξαναφτιάξεις ΟΥΤΩΣ ή ΑΛΛΩΣ.

Όπως ακριβώς βλέπεις τα διαγράμματα ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΕΝΑ ενώ κλείνεις το πρόγραμμα από το ms 10, ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ μπορείς να τα βλέπεις κλείνοντας το πρόγραμμα απο το ms 6.52.
Έχεις προσέξει μήπως οι εικόνες που κλείνεις είναι full screen και όχι part screen όπως χρειάζεται;
Αν όχι, τότε κάνε κλικ στο minimize της πρώτης εικόνας ( αμέσως αριστερά του x, επάνω δεξιά στην εικόνα ) και το ίδιο από μόνο του θα συμβεί και στις υπόλοιπες που έχεις ανοιχτές.
Στη συνέχεια από το menu, ένα κλικ στο window και ένα κλικ στο cascade.
Τόσο απλά :roll:

_________________
Οι απόψεις, όσο με αφορά, θα είναι πάντα αυστηρά υποκειμενικές και
επ’ ουδενί επικουρικές σε λήψη ή ματαίωση οιασδήποτε επενδυτικής απόφασης
.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΣΑΓΔ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:50 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2009 11:43 am
Δημοσιεύσεις: 66
ok se eyxaristw efh


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΜΑΙΚ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 8:06 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 8:23 pm
Δημοσιεύσεις: 730
Σαπακέμπορας έγραψε:
Βρε τι παθαμε και απο εδω. Τι ζημιες ηταν αυτες? Λεω να τα δωσω και να παρω αλλο χαρτι. Μηπως παρω Χαλυβδοφυλλα?

Κύριε Έμπορα των Σαπακιδίων. Ότι και να πάρετε εσείς είστε χαμένος απο χέρι.
Αλλά τι βλέπουν οι οφθαλμοί μου? Οι πιστοί οπαδοί γίνονται άπιστοι και αμφισβητούν την αρχηγό?
Βρε ante portas είναι οι επενδυτές, μην μασάτε. Κάποιος τρελός το έγραψε και ο Φαντομάς είπε να σας το υπενθυμίσει για να ησυχάσετε.

_________________
Ο αγών ξεκίνησε. Πίσσα και πούπουλα στους γιαλαντζί αναλυτές.
<<Μηδέν εις το Πηλίκον>>


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Ενκλώ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 8:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 8:23 pm
Δημοσιεύσεις: 730
Βρε πρόβατα μεγίστου βεληνεκούς, πήρατε χαμπάρι ότι στο πρώτο τρίμηνο έγινε κύκλος εργασιών 450 χιλιάδες ευρώ? Μα τι σας λέω εγώ τώρα. Μήπως ξέρετε τίποτα απο αυτά?
Εσείς αγοράζετε στα 7 σέντσια και περιμένετε να βρείτε κανένα κορόιδο, μεγαλύτερο από εσάς, για να του τα ξεφορτώστε στα 14 σέντσια.

XANODOS έγραψε:
Φαντομά > johzar κλπ

Άδειαζέ μας την γωνιά

Κύριε ΧANODOS να μας αδειάσετε εσείς τη μεριά. Εδώ είναι δημόσιος χώρος και θα λέει ότι θέλει ο Φαντομάς. Σιγά μην αφήσουμε εσάς, να παραμιλάτε.
ΕΝΑΠ έγραψε:
Φαντομάς έγραψε:
Θα σας συμβούλευε ο Φαντομάς να είστε ιδιαίτερα προσεκτική με αυτά που γράφετε. Αρκετοί σας άκουσαν στο παρελθόν και φορτώθηκαν το σκουπιδαριό της ΛΑΝΕΤ. Μου αρέσει που θέλετε να αγοράσετε και εξωχρηματιστηριακώς κομμάτια από τη χρεοκοπημένη.
Προσέξτε γιατί υπάρχουν και αμούστακα παιδάκια που ουδεμία σχέση έχουν με τις αγορές. Είναι αμαρτία να χάσουν τα λεφτάκια τους και σε αυτό το σκουπιδαριό. Το μόνο που μπορεί να συμβεί είναι ένα τάχιστο μικρό παιχνιδάκι μπας και πάρουν κανένα μαρούλι πίσω οι τραπεζίτες από τα φέσια της Αγίας Οικογένειας, αν τελικά προχωρήσουν σε αύξηση κεφαλαίου.
Προσέξτε γιατί εσείς μπορεί να παίζεται 1000 ή 2000 ευρουδάκια, αφού παραπάνω δεν διαθέτετε, αλλά κάποιοι μπορεί να παίζουν περισσότερα και να μην αντιλαμβάνονται το μέγεθος της σαπίλας των ΕΝΚΛΩ.


Της γειτονιάς μας ο τρελός
όλα ανάποδα τα βλέπει
μες στου μυαλού του τον καθρέφτη,
μες στου μυαλού του τον καθρέφτη


ΜΠΟΡΕΙ;
Καλά Χριστούγεννα
Καλή Ανάσταση και
Καλή Μεταμόρφωση


Αμούστακα παιδάκια θεωρείς τους άνδρες των 30 και 40 ετών;
Εκτός και αν εσύ είσαι 55 και άνω...

Αμούστακα παιδάκια κυρία μου, δεν το εννοεί ο Φαντομάς ηλικιακά, αλλά Χρηματιστηριακά. Ωραία στιχάκια μας γράφετε. Εκτός απο πετυχημένη ζωγράφος, είστε και καλή ποιήτρια.

KAISARAS έγραψε:
αγαπητε φαντομα!!! ελεος φιλε μου! ΕΛΕΟΣ!!!!!!

Κύριε ΚΑISARAS δεν πιστεύω να έχετε παράπονο. Ο Φαντομάς απουσίασε για μια εβδομάδα. Η προσευχή σας εισακούστηκε.

XANODOS έγραψε:
admin

please check his coordinates

για να δουμε εαν είναι ή οχι ο Φαντομας, ο άλλος ή ο άλλος γιατι χάσαμε και το μέτρημα τώρα...

Καλά εσύ κύριε XANODOS είστε άπαικτος. Βρε συ, αν ο Φαντομάς ήθελε να γράψει σε αυτό το forum με πολλαπλά nick, τον έχεις για τόσο πρόβατο να μπαίνει και να γράψει από τα ίδια PC ή να χρησιμοποιεί το ίδιο δίκτυο?
Βρε πρόβατο είναι ο Φαντομάς?
Ο Φαντομάς στο neoforum γράφει ως Φαντομάς και τίποτα άλλο. Τελεία και Παύλα.

_________________
Ο αγών ξεκίνησε. Πίσσα και πούπουλα στους γιαλαντζί αναλυτές.
<<Μηδέν εις το Πηλίκον>>


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΕΤΕ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 8:39 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 8:23 pm
Δημοσιεύσεις: 730
ΕΝΑΠ έγραψε:
μανος έγραψε:
ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΙΩΞΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΦΑ .Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΕΦΗ ΒΟΗΘΟΣ!!!!!!!!!


Μάνο,
η σωστότερη τακτική κατά την γνώμη μου είναι να παραμένουμε τις τελευταίες μέρες ΜΟΝΟ σε εταιρείες που συμπλήρωσαν τον βαθύ υπέρκυκλο ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ και να αποχαιρετούμε όλες τις υπόλοιπες έστω και αν ανέβουν κι άλλο, καθ΄ότι σε κάθε περίπτωση έχουμε αποκομίσει είτε όλα τα κέρδη, είτε το συντριπτικά μεγαλύτερο μέρος αυτών.
Δηλ. σε αυτές που έχουν ΜΕΓΑΛΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΙΜΩΝ και η ανάλυση έχει αποφανθεί θετικά.
Ενδέχεται να υπάρχουν και άλλες όπου, είτε δεν μπορώ να αποφανθώ με ΣΙΓΟΥΡΙΑ για την ολοκλήρωση του βαθέως πυθμένα, καθ' ότι το μικρό τους διάγραμμα καθίσταται απαγορευτικό για τόσο μεγάλου βαθμού αναλύσεις, είτε γιατί διέλαθαν της προσοχής μου.
Πάντως, ο αριθμός των τίτλων που θα ξεχωρίσουν από των υπόλοιπων του Χ.Α., δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερος των 15 και μικρότερος των 5.
Στο παρελθόν, πριν από 15 - 20 χρόνια, αυτό το εύρος του αριθμού των εταιρειών περιοριζόταν σε 3 - 10, λόγω του συνολικά λιγότερου αριθμού διαπραγματευόμενων εταιρειών, αλλά και την μετέπειτα έξοδο από το ταμπλώ ( άνω των 80 ) πολλών, κυρίως περιφερειακών, εταιρειών.

Η αρρώστια είναι ανίατη.
Βρε τι άλλο θα διαβάσουμε. Τι είχα κυρία ΕΝΑΠ τι είχα πάντα.
Μάλιστα. Οι μετοχές που θα ξεχωρίσουν θα είναι 5 με 15 και ανάμεσα σε αυτές θα είναι τα Κλωνάρια του Σερ Τόμας, το Μαιλιό το θεριό και ο Πετζετάκης το φύλο και φτερό. Θα μας έλεγε και τη ΛΑΝΕΤ η κυρία, αλλά τώρα δεν την παίρνει να την πει. Την έλεγε παλαιότερα.
Βρε τι κάθεται και διαβάζει ο Φαντομάς και είναι και περασμένης ηλικίας οι οφθαλμοί του.

Τελικά δεν ξέρω αν πρέπει να σας αντιμετωπίζω με οργή ή με συμπάθια.

_________________
Ο αγών ξεκίνησε. Πίσσα και πούπουλα στους γιαλαντζί αναλυτές.
<<Μηδέν εις το Πηλίκον>>


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 9:12 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 8:23 pm
Δημοσιεύσεις: 730
sintelestis έγραψε:
Αγαπητη κυρια
Απο της εγγραφης μου εις τον τοσον φιλοξενον διαδικτυακον αυτον τοπον παρακολουθω με ιδιαιτατον ενδιαφερον τας αναλυσεις σας και καταρχην θα ηθελα να εκφρασω τας ενθερμους ευχαριστιας μου δια την καλωσυνην σας να κοινολογειτε τας βαθυτατας γνωσεις σας και να διαφωτιζετε ολους ημας τους αδαεις .
Μιας και τυγχανω κατοχος σημαντικου αριθμου μετοχων ΕΛΛ ΚΑΙ ΟΤΕ ,καταχρωμενος της καλωσυνης σας ,σας παρακαλω ενθερμως οπως εαν θελετε και εφ οσον αι σημαντικαι υποχρεωσεις σας το επιτρεψουν,δημοσιευσετε τας αποψεις σας σχετικως με τας ως ανω μετοχας .
Ευχαριστων εκ των προτερων

Κύριε sintelestis αν δείτε αναλύσεις ΕΛΛ και ΟΤΕ εμένα να μου ξυρίσετε την φαλάκρα, αν δεν πέσουν τα μαλλιά σας με αυτά που θα διαβάσετε.

_________________
Ο αγών ξεκίνησε. Πίσσα και πούπουλα στους γιαλαντζί αναλυτές.
<<Μηδέν εις το Πηλίκον>>


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 10:35 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 11:44 pm
Δημοσιεύσεις: 436
Φαντομάς έγραψε:
sintelestis έγραψε:
Αγαπητη κυρια
Απο της εγγραφης μου εις τον τοσον φιλοξενον διαδικτυακον αυτον τοπον παρακολουθω με ιδιαιτατον ενδιαφερον τας αναλυσεις σας και καταρχην θα ηθελα να εκφρασω τας ενθερμους ευχαριστιας μου δια την καλωσυνην σας να κοινολογειτε τας βαθυτατας γνωσεις σας και να διαφωτιζετε ολους ημας τους αδαεις .
Μιας και τυγχανω κατοχος σημαντικου αριθμου μετοχων ΕΛΛ ΚΑΙ ΟΤΕ ,καταχρωμενος της καλωσυνης σας ,σας παρακαλω ενθερμως οπως εαν θελετε και εφ οσον αι σημαντικαι υποχρεωσεις σας το επιτρεψουν,δημοσιευσετε τας αποψεις σας σχετικως με τας ως ανω μετοχας .
Ευχαριστων εκ των προτερων

Κύριε sintelestis αν δείτε αναλύσεις ΕΛΛ και ΟΤΕ εμένα να μου ξυρίσετε την φαλάκρα, αν δεν πέσουν τα μαλλιά σας με αυτά που θα διαβάσετε.


Καλώς την φαλακρή μεγάλη δύναμη της στρατιάς των nick.
Και εγώ αναρωτιόμουν.
Τι θα κάνουμε τώρα χωρίς βαρβάρους και ιδιαίτερα χωρίς τον αρχιβάρβαρο;
Περάστε να σας ξυρίσουμε.

Από την διεύθυνση

* Προσοχή. Το ψαλίδισμα της κόμης γίνεται μόνο στο ισόγειο του κεντρικού κτιρίου "Οι αναλύσεις της ΕΝΑΠ", της αίθουσας "ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ", επί της οδού neoforum.

_________________
Οι απόψεις, όσο με αφορά, θα είναι πάντα αυστηρά υποκειμενικές και
επ’ ουδενί επικουρικές σε λήψη ή ματαίωση οιασδήποτε επενδυτικής απόφασης
.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 10:43 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Μάιος 06, 2009 6:13 pm
Δημοσιεύσεις: 84
Αγαπητε κ.Φαντομα
Κατ αρχην ευχαριστω για το ενδιαφερον σας σχετικα με την αναμονην μου δια την απαντησιν της κας.ΕΝΑΠ εις το αιτημα μου ,η οποια ευελπιστω οτι οφειλεται εις φορτον εργασιας και οχι αδιαφοριαν.Οσον αφορα τους φοβους σας περι της τυχης της κωμης μου ,δυναμαι να σας διαβεβαιωσω οτι παρα το προκεχωρημενον της ηλικιας μου διατηρειται αριστα και εχει ανταπεξελθει με θαυμαστην ανθεκτικοτητα δυσχερεστατων καταστασεων και εκπληξεων.
Με εκτιμηση


Τελευταία επεξεργασία από sintelestis και Παρ Ιουν 05, 2009 12:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 05, 2009 10:49 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 8:23 pm
Δημοσιεύσεις: 730
sintelestis έγραψε:
Αγαπητε κ.Φαντομα
Κατ αρχην ευχαριστω για το ενδιαφερον σας σχετικα με την αναμονη μου δια την απαντησην της κας.ΕΝΑΠ εις το αιτημα μου ,η οποια ευελπιστω οτι οφειλεται εις φορτον εργασιας και οχι αδιαφοριαν.Οσον αφορα τους φοβους σας περι της τυχης της κωμης μου ,δυναμαι να σας διαβεβαιωσω οτι παρα το προκεχωρημενον της ηλικιας μου διατηρειται αριστα και εχει ανταπεξελθει με θαυμαστην ανθεκτικοτητα δυσχερεστατων καταστασεων και εκπληξεων.
Με εκτιμηση

Κύριε sintelestis μου αρέσει πολύ η γλώσσα που χρησιμοποιείτε. Εύγε σας.
Όσον για τα μαλλιά εις την κεφαλήν σας, φροντίστε να βάλετε μπόλικα ενισχυτικά επάνω τους, γιατί σας βλέπω δίχως τρίχα έτσι και διαβάσετε τις αναλύσεις που ζητάτε. Και ο Φαντομάς κάποτε είχε πλούσια κόμη, αλλά στα forum που γυρίζει διαβάζοντας τις αναλύσεις των διαφόρων ειδικών, του έπεσαν όλα.

_________________
Ο αγών ξεκίνησε. Πίσσα και πούπουλα στους γιαλαντζί αναλυτές.
<<Μηδέν εις το Πηλίκον>>


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 231 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 509 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr