neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 231 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 16, 2009 8:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 11:31 pm
Δημοσιεύσεις: 2001
Καλό Πάσχα...

Αγάπη - Ειρήνη σε όλο το Σύμπαν...

Pink Floyd Αγαπημένοι :!:



Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 17, 2009 11:48 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 6:47 pm
Δημοσιεύσεις: 7
Καλή Ανάσταση σε όλο τον κόσμο. Είθε η πορεία όλων να είναι θετική σε όλους τους τομείς. Ιδιαίτερα θέλω να ευχηθώ σε όσους μοιράζονται τις γνώσεις τους τις εμπειρίες τους και τις προσπάθειες πολλών χρόνων με όλους εμάς .


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 17, 2009 5:54 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 11:04 pm
Δημοσιεύσεις: 67
καλη ανασταση σε ολες και ολους !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Οι αναλύσεις της ΕΝΑΠ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 18, 2009 10:17 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 7:14 am
Δημοσιεύσεις: 8
Φαντομάς έγραψε:
Α καλώς σας βρήκαμε και καλορίζικη στο νέο σας στέκι.
Τρομάξαμε ότι σας χάσαμε, αλλά ευτυχώς για το καλό όλων μας δεν μας εγκαταλείπετε.

Έχετε μοιράσει άφθονο χρήμα με τις αναλύσεις σας και έχετε σώσει δεκάδες επενδυτές από τα χαρτιά που ετοιμάζονται να καταρρεύσουν. Το μόνο που χρειάζεται είναι κάποιος να σας παρακολουθεί διαρκώς και να είναι ΑΝΤΙΘΕΤΙΚΟΣ.

Είπατε για τη CITI όταν έσπασε καθοδικά το 1,18 προς τα κάτω, ότι οποιαδήποτε ανοδική διόρθωση δεν θα πρέπει να ληφθεί υπόψιν και οι αγορές μας να γίνουν κοντά στα 0,46δολ.
Να είστε καλά, ψωνίσαμε CITI κοντά στο 1 και έχουμε ακόμη μέλλον. Σήμερα στα 3,8 και όλα αυτά μόλις μέσα σε 5 μήνες.

Να είστε πάντα καλά και σας ευχαριστούμε εμείς οι ΑΝΤΙΘΕΤΙΚΟΙ παίκτες ,που πάντα σας παρακολουθούμε και ασφαλώς ακολουθούμε τις οδηγίες σας τα τελευταία 5 χρόνια.



file fantoma orea ta sxolia sou..Ke ego pisteva to idio stin citi...Alla na sou po kati..O eksipnos analitis allazi efkola gnomes.O i...os pote.. etsi ego pira tin citi konta sta 2...Makari esi na vgazis parapano....Sto epangelma trader,den xorane egoismi..To megalitero pleonektima, ine na allazis apopsi grigora.There is no bull or bear site.Theres only the right site...Kathe evdomada ine diaforetiki

Oso gia tin enap, epidi parakolouthousa tis analisis tis, ine krima na tin krinis giati ine kati pou den vriskis efkola allou..Edose times pou oute sta onira sou den pisteves ke irthan...Etsi katse ke esi diavase , i lege tin gnomi sou...To na min leme tipote ine to pio efkolo.Panta ise sostos etsi opou ke na kinithi...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 18, 2009 12:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 12:31 am
Δημοσιεύσεις: 3653
Καλησπέρα…

Θα ήθελα αν μπορέσετε κάποια στιγμή να δείτε την μετοχή ΠΣΥΣΤ.
Θεωρώ ότι είναι υποτιμημένη :shock: … Αν είναι εύκολο να όποτε μπορείτε κάντε της μια ανάλυση. :idea:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και Καλή Ανάσταση :D

_________________
Oι απόψεις μου και οι γνώμες μου δεν αποτελούν προτροπές ή συστάσεις για αγορά , πώληση ή διακράτηση μετοχών, ομολόγων, παραγώγων και νομισμάτων.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 18, 2009 6:53 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Απρ 17, 2009 7:07 pm
Δημοσιεύσεις: 89
ευχαριστω για τις αναλυσεις σου!
καλη ανασταση.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΣΑΓΔ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 19, 2009 2:29 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Σάβ Απρ 18, 2009 4:43 pm
Δημοσιεύσεις: 53
καλησπερα Εφη. Χρονια πολλα.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση ΣΑΓΔ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 19, 2009 7:18 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Απρ 17, 2009 7:07 pm
Δημοσιεύσεις: 89
ΕΝΑΠ
συμφωνα με το γδ, δε θα επρεπε και η ετε να παει το c, 1.38.a για να ναι πιο ψηλα απο το a?
και αν δε κουραζω, με την αλφα τι παιζει? ειναι διαφορετικος ο σχηματισμος ?γιατι με δεδομενο οτι εχουμε κι εκει abc,
διευριμενης επιπεδης διορθωσης, ακομη και με αναλογια 1.618 το c παραμενει χαμηλοτερα του a
χρονια πολλα με υγεια και πολλη ενεργεια


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 19, 2009 10:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 7:50 pm
Δημοσιεύσεις: 11
ΕΝΑΠ έγραψε:
spectrum έγραψε:
ΕΝΑΠ σου εύχομαι και εγώ καλορίζικη και πάντα με επιτυχίες.

Είμαι καινούργιος στα Χρηματιστήρια και δίχως εμπειρία.
Αποφάσισα να τοποθετήσω στο Χρηματιστήριο 50.000 ευρώ, σχεδόν όλο μου το περίσσευμα.
Είδα ότι κάνετε σπουδαίες αναλύσεις. Εγώ βέβαια δεν κατέχω από αυτά, αλλά παρατήρησα πολλούς να σας παραδέχονται και να σας δίνουν πολλά συγχαρητήρια για τις πετυχημένες προβλέψεις σας.
Λοιπόν όπως σας είπα σκέφτομαι να βάλω 50.000 ευρώ στο Χρηματιστήριο, οικονομίες 10 ετών. Σκεφτόμουν να πάρω λίγες ΛΑΝΕΤ, αλλά από ότι είδα δεν διαπραγματεύεται (γιατί άραγε??).
Είδα τις αναλύσεις σας και μου άρεσαν πολύ οι μετοχές του Μαίλλη, του Πετζετάκη και της Ενωμένης Κλωστουφαντουργίας.
Τι μου προτείνετε?? Σε ποια να τοποθετήσω τα λεφτά μου??
Εγώ λέω να πάρω και τις τρεις, αφού και εσείς βλέπετε ότι έχουν πολύ μέλλον μπροστά τους.
Περιμένω με πολύ ενδιαφέρον την απάντησή σας.


Τοποθετήστε στην Ενκλώ 2.000 ευρώ για να πάρετε 30.000 μετοχές.
Στον ΜΑΙΚ 3.000 ευρώ για να πάρετε 15.000 μετοχές.
Στον Πετζκ ΟΧΙ ακόμη και στην Λανέτ όσα μπορείτε να αγοράσετε από ήδη κατέχοντες μέχρι του ποσού των 1.500 ευρώ.
Το τελευταίο αν το κατορθώσετε, γράψτε μου να το κάνω και εγώ.
Για το δυνητικό υπόλοιπο του κεφαλαίου σας των 43.500 ευρώ, θα αφήσετε στην άκρη 8.500 ευρώ για πιθανές α.μ.κ. και με το ποσό των 35.000 ευρώ που απομένει θα επενδύσετε σε δεικτοβαρείς τίτλους αρκετά αργότερα και σε υποπολλαπλάσιες τιμές (βλέπε αναλύσεις μου), οπότε θα έχουμε την ευκαιρία να τα ξαναπούμε.





Κυρία Εφη Χρόνια σας Πολλά,Χριστός Ανέστη!!!!
Ελπίζω να περάσατε όμορφα με την οικογένειά σας.
Ευχαριστώ για την απάντηση και τη συμβουλή σας.Για το υπόλοιπο 70% του προς επένδυση κεφαλαίου μου θα ήθελα να αποφύγω δεικτοβαρείς μετοχές που έχουν όλοι.Θα προτιμούσα μετοχές της μεσαίας και μικρότερης κεφαλαιοποίησης που να τρέξουν περισσότερο και να υπεραποδώσουν απο τις άλλες.Θα ήθελα λοιπόν να μου υποδείξετε κάποιες απο αυτές που παρακολουθείτε που έχουν μπροστά τους μεγάλη άνοδο,αφού ολοκληρωθεί η καθοδική τους πορεία.Αν δεν θέλετε να τις αναφέρετε δημόσια μπορείτε με Π.Μ. Η τοποθέτηση σ αυτές θα γίνει την χρονική στιγμή που θα υποδείξετε.Εξυπακούεται οτι η όποια αγορά μετοχών πραγματοποιώ γίνεται με μοναδική και αποκλειστική ευθύνη μου.
Θα περιμένω με ενδιαφέρον την απάντησή σας
Με μεγάλη εκτίμηση για τη δουλειά και την προσφορά σας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 20, 2009 1:50 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 1:13 pm
Δημοσιεύσεις: 89
spectrum έγραψε:
ΕΝΑΠ έγραψε:
spectrum έγραψε:
ΕΝΑΠ σου εύχομαι και εγώ καλορίζικη και πάντα με επιτυχίες.

Είμαι καινούργιος στα Χρηματιστήρια και δίχως εμπειρία.
Αποφάσισα να τοποθετήσω στο Χρηματιστήριο 50.000 ευρώ, σχεδόν όλο μου το περίσσευμα.
Είδα ότι κάνετε σπουδαίες αναλύσεις. Εγώ βέβαια δεν κατέχω από αυτά, αλλά παρατήρησα πολλούς να σας παραδέχονται και να σας δίνουν πολλά συγχαρητήρια για τις πετυχημένες προβλέψεις σας.
Λοιπόν όπως σας είπα σκέφτομαι να βάλω 50.000 ευρώ στο Χρηματιστήριο, οικονομίες 10 ετών. Σκεφτόμουν να πάρω λίγες ΛΑΝΕΤ, αλλά από ότι είδα δεν διαπραγματεύεται (γιατί άραγε??).
Είδα τις αναλύσεις σας και μου άρεσαν πολύ οι μετοχές του Μαίλλη, του Πετζετάκη και της Ενωμένης Κλωστουφαντουργίας.
Τι μου προτείνετε?? Σε ποια να τοποθετήσω τα λεφτά μου??
Εγώ λέω να πάρω και τις τρεις, αφού και εσείς βλέπετε ότι έχουν πολύ μέλλον μπροστά τους.
Περιμένω με πολύ ενδιαφέρον την απάντησή σας.


Τοποθετήστε στην Ενκλώ 2.000 ευρώ για να πάρετε 30.000 μετοχές.
Στον ΜΑΙΚ 3.000 ευρώ για να πάρετε 15.000 μετοχές.
Στον Πετζκ ΟΧΙ ακόμη και στην Λανέτ όσα μπορείτε να αγοράσετε από ήδη κατέχοντες μέχρι του ποσού των 1.500 ευρώ.
Το τελευταίο αν το κατορθώσετε, γράψτε μου να το κάνω και εγώ.
Για το δυνητικό υπόλοιπο του κεφαλαίου σας των 43.500 ευρώ, θα αφήσετε στην άκρη 8.500 ευρώ για πιθανές α.μ.κ. και με το ποσό των 35.000 ευρώ που απομένει θα επενδύσετε σε δεικτοβαρείς τίτλους αρκετά αργότερα και σε υποπολλαπλάσιες τιμές (βλέπε αναλύσεις μου), οπότε θα έχουμε την ευκαιρία να τα ξαναπούμε.





Κυρία Εφη Χρόνια σας Πολλά,Χριστός Ανέστη!!!!
Ελπίζω να περάσατε όμορφα με την οικογένειά σας.
Ευχαριστώ για την απάντηση και τη συμβουλή σας.Για το υπόλοιπο 70% του προς επένδυση κεφαλαίου μου θα ήθελα να αποφύγω δεικτοβαρείς μετοχές που έχουν όλοι.Θα προτιμούσα μετοχές της μεσαίας και μικρότερης κεφαλαιοποίησης που να τρέξουν περισσότερο και να υπεραποδώσουν απο τις άλλες.Θα ήθελα λοιπόν να μου υποδείξετε κάποιες απο αυτές που παρακολουθείτε που έχουν μπροστά τους μεγάλη άνοδο,αφού ολοκληρωθεί η καθοδική τους πορεία.Αν δεν θέλετε να τις αναφέρετε δημόσια μπορείτε με Π.Μ. Η τοποθέτηση σ αυτές θα γίνει την χρονική στιγμή που θα υποδείξετε.Εξυπακούεται οτι η όποια αγορά μετοχών πραγματοποιώ γίνεται με μοναδική και αποκλειστική ευθύνη μου.
Θα περιμένω με ενδιαφέρον την απάντησή σας
Με μεγάλη εκτίμηση για τη δουλειά και την προσφορά σας


spectrum
Ωραία τα λες ... ηρθες και εσυ στον υπεροχο κοσμο των σαπακοχαρτων. Ετσι βρε αδερφε να γινουμε πολλοι.
Μου αρεσεις, που σου αρεσουν τα ΕΝΚΛΩ, ΜΑΙΚ και τα Πετζετακια. Όσο για Λανετ έχω μια ντουζινα δεκαδων χιλιαδων απο τετοια. Αν θελεις να σου τα δωσω ολα, αφου σε συμπαθησα. Μπορει λεφτα να μην βγαζουμε,αλλα ζουμε μια ζωη γεματη συγκινησεις. Αλλοι τα τρωνε στις γυναικες, αλλοι στη διασκεδαση και στις διακοπες και εμεις τα γλενταμε με τα σαπακια μας.

_________________
Ο δισεκατομμυριούχος που έγινε εκατομμυριούχος
Ο Σαπακέμπορας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 231 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 483 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr