neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 14, 2010 10:42 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:11 am
Δημοσιεύσεις: 403
Το λένε οι δημοσιογράφοι, η τηλεόραση και το ιντερνετ. Το λένε επίσης όλοι οι αρμόδιοι παντογνώστες, όπως έλεγα και σε άλλο thread πρώην αποτυχημένοι φοιτητές οικονομικών και τώρα θυμήθηκα ότι κάποτε το είπανε και από την εκκλησία. ΓΙα το λόγο του αληθούς σας βάζω κι ένα λινκ το βιντεάκι να το δείτε αν δε με πιστεύετε. Όλα μια συνομωσία είναι και το ξέρουμε.

http://www.youtube.com/watch?v=W2IdDHO6u7k

_________________
Το να είναι κάποιος γίδι δε με απασχολεί. Αλλά το να προσπαθεί να με πείσει ότι είμαι κι εγώ γίδι για να μην αισθάνεται μόνος του, με εξοργίζει.


Τελευταία επεξεργασία από fufutos και Τρί Δεκ 14, 2010 11:37 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 14, 2010 11:02 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Απρ 05, 2009 7:31 pm
Δημοσιεύσεις: 114
xaxa πολυ ωραιο fufute... το μονο σιγουρο ειναι οτι υπαρχει χρεωκοπια μυαλου...!!! η οικονομικη χρεωκοπια ειναι η παραπλευρη απωλεια του ολο ζητηματος... καλη συνεχεια...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 15, 2010 2:19 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:11 am
Δημοσιεύσεις: 403
Κάποιος που κυκλοφορεί ανάμεσά μας έγραψε σε μια άλλη ιστοσελίδα ότι τα ξένα ΜΜΕ ασχολούνται όλα στα πρωτοσέλιδά τους με τις απεργίες στην Ελλάδα. Εμείς εδώ στο εξωτερικό ρε μεγάλε γιατί δεν το πήραμε χαμπάρι? Πού είναι αυτά τα πρωτοσέλιδα?
Δεν λέω όνομα γιατί θα θεωρηθεί προσωπική επίθεση. Αλλά κάποια στιγμή ο Ελληνάρας που θέλει να λέγεται και αναλυτής η οικονομικός δημοσιογράφος ή όπως αλλιώς θέλει ίσως θα πρέπει να συνειδητοποιήσει ότι δε ζει στη γη της επαγγελίας. Φτάνει πια με αυτόν τον ήπιο εθνικισμό που δίνει μόνο τροφή στα άρρωστα και ανίκανα μυαλά. Σιγά μη μας βγάζαν κι έκτακτο δελτίο στο CNN. Δεν προσγειωνόμαστε λέω εγώ???

_________________
Το να είναι κάποιος γίδι δε με απασχολεί. Αλλά το να προσπαθεί να με πείσει ότι είμαι κι εγώ γίδι για να μην αισθάνεται μόνος του, με εξοργίζει.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 15, 2010 2:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Επώνυμος Χρήστης
Επώνυμος Χρήστης
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 11:38 am
Δημοσιεύσεις: 3078
Ονόμασε αυτόν :)
Πάντως το bloomberg στα διεθνή νέα το έχει πρώτο θέμα τώρα...σε λίγο θα πάει δεύτερο,τρίτο κλπ....
http://www.bloomberg.com/news/

_________________
Τά πάντα ῥεῖ...
http://www.nepof.eu


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 15, 2010 3:38 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:11 am
Δημοσιεύσεις: 403
Άδικο δεν έχεις αλλά αυτό που λες έγινε μια ώρα πριν. Και επειδή όλοι ξέρουμε καλά ότι πρόκειται για ροές και όχι για σελίδες, μάλλον δεν είναι το πρώτο θέμα. Αυτή τη στιγμή είναι 7-8ο. Φαντάσου τώρα εσύ. Μετά από ολόκληρη μέρα, μπήκαν και το γράψανε στις 2 και μέσα σε άλλη μια ώρα έχει άλλα 7 νέα σημαντικότερα. Οπότε ως ροή δε μετράει και να με συγχωρείς. Αν εγώ γράψω τώρα ένα άρθρο περί εξωγήινων θα βρεθεί πρώτο στη λίστα με τις τελευταίες αναρτήσεις κι εδώ στο νεοφόρουμ. Αυτό δε σημαίνει ότι είμαι και άξιος αναλυτής της ΝΑΣΑ ή ότι είναι το κεντρικό θέμα του νεοφόρουμ. Σημαίνει ότι αναφέρθηκε κάποια πληροφορία στο νεοφόρουμ. Δηλαδή ουσιαστικά οι απεργίες εμφανίστηκαν στο Μπλουμπεργκ αλλά από αυτό μέχρι να μας πουν ότι είναι και το πρώτο θέμα διεθνώς περνάει πάάάάάάάάάάάάρα πολύ. Νομίζω?

_________________
Το να είναι κάποιος γίδι δε με απασχολεί. Αλλά το να προσπαθεί να με πείσει ότι είμαι κι εγώ γίδι για να μην αισθάνεται μόνος του, με εξοργίζει.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 15, 2010 3:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Επώνυμος Χρήστης
Επώνυμος Χρήστης
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 11:38 am
Δημοσιεύσεις: 3078
το ίδιο λέμε...αν δεις γράφω...
'το έχει πρώτο θέμα τώρα...σε λίγο θα πάει δεύτερο,τρίτο κλπ....'
ξέχασες να τον αναφέρεις πάντως ;)

_________________
Τά πάντα ῥεῖ...
http://www.nepof.eu


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα πάει για χρεοκωπία ντουγρού (Αστειεύομαι σαφώς)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 15, 2010 11:49 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:11 am
Δημοσιεύσεις: 403
Εγώ προσωπικές επιθέσεις δεν κάνω. Λέμε την αμαρτία αλλά όχι τον αμαρτωλό. Είναι παράδειγμα για όλους όσους σκοπεύουν να αμαρτήσουν στο μέλλον. Να ξέρουν ότι θα τα ακούσουν. Ευκαιρίες δίνονται ακόμη και στους μεγαλύτερους εγκληματίες. Στον επόμενο τόνο θα τα ακούσει σε προσωπικό επίπεδο.

_________________
Το να είναι κάποιος γίδι δε με απασχολεί. Αλλά το να προσπαθεί να με πείσει ότι είμαι κι εγώ γίδι για να μην αισθάνεται μόνος του, με εξοργίζει.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 395 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr