neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 20 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 03, 2011 10:20 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2011 3:44 pm
Δημοσιεύσεις: 9
Καλησπέρα κι από μένα,

Ξέρω ότι η μετοχή που θα αναφέρω προκαλλεί διάφορες αντιδράσεις;

Ο λόγος για τον Βωβό λοιπόν, ο οποίος σήμερα (χθες) έκανε και limit up, μετά από μήνες μετοχικής κατάρρευσης.

Εγώ πλέον δεν έχω μετοχές της εταιρείας, αλλά είναι μια μετοχή με οπαδούς και κυρίως μικρομέτοχους, οπότε τα όποια σχόλια ενδιαφέρουν πολλούς φίλους.

Πιο συγκεκριμένα: 1) Πιστεύετε ότι θα υπάρχει στο ταμπλό τα επόμενα χρόνια; Φοβάμαι μήπως έχουμε εξελίξεις τύπου Τεχνοδομή
2) Σε τί τιμές μπορεί να ελπίζει κάποιος με NAV 2.2 και με δεδομένη την κρίση ακινήτων. Με λίγα λόγια αξίζει σαν επένδυση ή είναι καλή για trade και μάλιστα υψηλού ρίσκου;

Θα με ενδιέφερε επίσης η άποψή σας για την Τράπεζα Κύπρου, θετικά και αρνητικά που μπορεί να αποφέρει σε ένα χαρτοφυλάκιο ως η μόνη τράπεζα

Ευχαριστώ


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 03, 2011 10:28 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ Μάιος 01, 2011 1:51 pm
Δημοσιεύσεις: 881
Καλησπέρα,
εγώ θα ήθελα να σχολιάσεται σχετκά με το αν γνωρίζεται να αναφέρεται γιατί ποσότητες μιλάμε επι τοις εκατο cds τα οποία λήγουν στις 10 Μαιου και για τα της 10ης Ιουνίου.δλδ 50% 10 Μαιου και τα υπόλοιπα 10 Ιουνίου για παράδειγμα;;
Επίσης αν γνωρίζεται πώς και πόσο μπορούν να επηρρεάσουν την ελληνική αγορά τα recovery swaps με δεδομένα τα στοιχήματα που πλέον δίνουν αναδιάρθρωση του χρέους μέχρι τα μέσα του 2012.
ευχαριστώ.

_________________
ΌΧΙ ΑΠΛΗΣΤΙΑ..ΟΧΙ ΑΠΛΗΣΤΙΑ....
Στον εαυτό μου το λέω, να μην περιμένει τις....5000 μονάδες για να πουλήσει..χαχαχα


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 7:27 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2011 12:49 pm
Δημοσιεύσεις: 753
Τοποθεσία: Βριλήσσια
Καλημέρα .
Θα με ενδιέφερε η άποψή σας για ΧΑΚΟΡ , ΑΒΕΝΙΡ
ευχαριστώ.

_________________
Μην φτυνεις ποτε στο δρομο...παντα θα υπαρχουν ανθρωποι που το αξιζουν στα μουτρα !!!!!


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 10:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 1:13 pm
Δημοσιεύσεις: 31
Καλημέρα και καλή αρχή στο neoforum!Θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιά μετοχή με υψηλό beta θα προτείνατε σε έναν πελάτη σας για τοποθέτηση του 30% του κεφαλαίου του?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 11:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 01, 2010 10:12 am
Δημοσιεύσεις: 794
Καλημέρα προλαβαίνω!? :D
ΕΧΑΕ, ΜΑΡΦΙΝ και ΚΡΙ-ΚΡΙ
Θα θελα την άποψή σας...
Ευχαριστώ
Χριστός Ανέστη !

_________________
"Δεν πειράζει που δε σου ρθε η ζαριά
τζογάρισες στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα... ...Για μένα το λέω!


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 11:22 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Νοέμ 04, 2009 10:09 pm
Δημοσιεύσεις: 183
καλη αρχη.
ποια η αποψη σας γενικα για το ΧΑΑ
θα αγοραζατε με στοχο διακρατησει σε αυτα τα επιπεδα και τι?


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 11:00 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2010 3:00 am
Δημοσιεύσεις: 388
Σε 20 λεπτά περίπου το σημερινό Video θα είναι Online.

Καλή Συνέχεια...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 04, 2011 11:56 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2010 3:00 am
Δημοσιεύσεις: 388
Αγαπητοί Φίλοι καλησπέρα,

ανέβηκε το video του κ. Μπουλαντζά Δημήτρη.

04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά Δημήτρη της Sarros Α.Ε.Π.Ε.Υ.

Καλη συνέχεια




Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 05, 2011 2:24 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Απρ 26, 2009 12:52 am
Δημοσιεύσεις: 216
8-) Eπειδή νομίζω ότι μάλλον όλοι μας βρεθήκαμε κάπως χαμένοι στήν μετάφραση -συμβαίνει καί στίς καλύτερες των προθέσεων-θάταν προτιμότερο νά γνωρίζουμε γύρω από ποιά θέματα μπορούμε να απευθύνουμε ερωτήσεις πού νά επιδέχονται απαντήσεων μέ μία σχετική σαφήνεια.Δέν επιζητώ γνώμη πού να αντικαθιστά την δική μου.Επιζητώ μεγαλύτερο βάθος καί πλάτος πληροφόρησης ώστε νά παίρνω τίς αποφάσεις μου-ότι, νομίζω ,καί οί υπόλοιποι.
Ευχαριστώ


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: VIDEΟ : 04/05 - Σχόλιο Αγοράς - Απαντήσεις από κ. Μπουλαντζά
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 07, 2011 3:03 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 7:40 pm
Δημοσιεύσεις: 687
Με ολο το σεβασμο , απο το λιγο που ειδα στο βιντεο ο κ.Μπουλατζας δεσμευεται για να πει αποψεις.Αντιθετως μιλαει με γενικοτητες και ιστορικα στοιχεια που δε νομιζω οτι ειναι στο πνευμα των ζητουμενων απο μια συνεντευξη , τουλαχιστον απο μενα.Θα μου πειτε (μιλαω στη διαχειριση) αν δε σ αρεσει μην το βλεπεις ...δεν εχω σκοπο να προσβαλλω κανεναν (ουτε ειναι προσωπικο γιατι ο ανθρωπος φανηκε σοβαροτατος) αλλα απο τα πρωτα 5 λεπτα ειδα οτι αλλο θα πρεπει να γινεται σε μια αναλυση και αλλο γινοταν ...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 20 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 396 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr